Teklif Al
Paketler
Whatsapp

Web Tasarımı

Şirketinizin internette ki en etkili yüzü! Markanızın kurumsal kimliğini doğru ve güçlü konumlandırmak için web sitenizi tasarlatın!

Markanızı dijital ortamda temsil eden yaratıcı bir tasarım ile daha görünür olun. Hedef kitlenize kullanıcı deneyimi yüksek kalitede bir web sitesi sunarak ziyaretçilerinizi arttırabilirsiniz. İlteber Dijital olarak web sitenizin altyapısını google’a uyumlu bir yazılım ile programlayarak başlangıçta sizi rakiplerinizden bir kaç adım öteye taşıyoruz. 

Web siteniz Kurumsal, işlevsel ve görsel anlamda işletme veya markanızı temsil edecek, beklentilere cevap verebilecek düzeyde olmalıdır. Kurulum öncesi yaptığımız araştırmalarda web sitenizin teknik analizini yaparken, ziyaretçi potansiyeli ve kullanıcı deneyimini de göz önünde bulundurarak reklamlarınız da maksimum sonucu hedefleyen analiz çalışması gerçekleştirilir.

Web Sitesi ve Reklamlar

Kampanyaların performansını etkileyebilecek, web sitesi açılış optimizasyonu ve kalite puanı optimizasyonu yönelik analizler gerçekleştirilir.

Firmanız hakkında genel bilgi ve hizmet veya ürünler hakkında alınan bilgiler doğrultusunda rakiplerinizde analiz edilerek reklam planlaması yapılır.

Formu doldurun, uzmanlarımız sizi arasın!

Web Siteniz İçin Seo 

Bir arama motoru optimizasyonu olan seo web sitenize daha çok trafik çekmek amaçlı yapılan bir çalışmadır. Web sitesine çekilen trafik potansiyel müşterilerinizin sizi google da daha üst sıralarda görmelerini sağlayacaktır. Doğru bir seo çalışması ile birlikte firmanız ürün veya hizmetleriniz arama sonuçlarında zirveye taşınacaktır.

Mutlu Müşterilerimiz

BAŞARILI REFERANSLARIMIZ

Mutlu Müşteriler
Pilot Garage
Dressra Style
Tesbihane
Vivense
Memorial
Tudors
AC Klinik
Este Çapa
Özel Çapa Hastanesi
Quartus
Hobbymix
WHM Clinic
Kiki Riki
İsveç Klinik
EMPHAİR
Kr Akademi
Tech Turk
Evle
My Tortenland
Kariyer Meslek
Dr Güder
M7k
Estesie
Estego
Turkish Airlines
Ziraat Bankası
Mono Tıp Merkezi
Luis Bien