Görüntülü Reklamlar

Görüntülü reklam ağı reklamları öncelikli olarak mobil cihazlarda ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi bulur. Görüntülü arama ağı reklamları detaylı hedef kitleye ulaşabilme imkanı sağlaması açısından nokta atışı hedeflemeler yapmanıza yardımcı olur.

Youtube videosu izlerken gmail hesabınızı kontrol ederken veya telefonunuzdan kullandığınız uygulamalarda sıkça karşınıza çıkan bu reklamların geri dönüşleri hayli yüksek olduğunu söyleyebiliriz. 

Görüntülü arama ağı reklamlarınızın görünebileceği bir milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşan bir gruptur. Bu ağdaki siteler, alakalı AdWords reklamları gösterir.

Display Reklam

Bir diğer adı ile display reklamlarıdır. Başlangıçta marka bilinirliği  amaçlı kullanılan bu reklam modeli ilerleyen zamanlarda trafiği arttırmak ve satış yapmak için de kullanılmaya başlanmıştır. Görüntülü reklamlar aracılığı ile hedef kitlenizin size ulaşmasını beklemek yerine telefon veya bilgisayar kullanımları esnasında siz onların önüne hızlıca çıkabilirsiniz. Bu sayede markanızı, ürününüzü veya hizmetinizi en hızlı şekilde müşterilerinize ulaştırmış olursunuz. 

Formu doldurun, uzmanlarımız sizi arasın!

Google'ın Reklam Verme Platformu Google Adwords

Display reklamları için özellikle de bizim ülkemizde Google Adwords oldukça önemli bir mecradır. Bu reklam modelini kullanmaya başlamadan önce mutlaka Google Adwords ün kapısı çalınmalıdır. Buna ek olarak Display reklam modelinde e dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta ise “sıklık sınırı”dır. Bu alan reklamınızın gün içerisinde aynı kişiye kaç defa gösterilmesi gerektiğini belirler. Ve markanızı hedef kitlenize antipatik bir imaj sergilememesi adına mutlaka dikkate alınması gereken bir alandır. 

BAŞARILI REFERANSLARIMIZ

Mutlu Müşterilerimiz

Mutlu Müşteriler
Eminevim
Tesbihane
Vinense
Tudors
Este Çapa
Özel Çapa Hastanesi
Quartus
Meram Sürücü Kursu
Hobbymix
Karemiş
Kiki Riki
Diva Sport Center
Kr Akademi
Bayıldım
Tech Turk
Etimesgut Psikoteknik
Online Uzaktan Eğitim
Bonjey
Peos Kozmetik
My Tortenland
Kariyer Meslek