Teklif Al
Paketler
Whatsapp

Görüntülü Reklamlar

Görüntülü reklam ağı reklamları öncelikli olarak mobil cihazlarda ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi bulur. Görüntülü arama ağı reklamları detaylı hedef kitleye ulaşabilme imkanı sağlaması açısından nokta atışı hedeflemeler yapmanıza yardımcı olur.

Youtube videosu izlerken gmail hesabınızı kontrol ederken veya telefonunuzdan kullandığınız uygulamalarda sıkça karşınıza çıkan bu reklamların geri dönüşleri hayli yüksek olduğunu söyleyebiliriz. 

Görüntülü arama ağı reklamlarınızın görünebileceği bir milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşan bir gruptur. Bu ağdaki siteler, alakalı AdWords reklamları gösterir.

Display Reklam

Bir diğer adı ile display reklamlarıdır. Başlangıçta marka bilinirliği  amaçlı kullanılan bu reklam modeli ilerleyen zamanlarda trafiği arttırmak ve satış yapmak için de kullanılmaya başlanmıştır. Görüntülü reklamlar aracılığı ile hedef kitlenizin size ulaşmasını beklemek yerine telefon veya bilgisayar kullanımları esnasında siz onların önüne hızlıca çıkabilirsiniz. Bu sayede markanızı, ürününüzü veya hizmetinizi en hızlı şekilde müşterilerinize ulaştırmış olursunuz. 

Formu doldurun, uzmanlarımız sizi arasın!

Google'ın Reklam Verme Platformu Google Adwords

Display reklamları için özellikle de bizim ülkemizde Google Adwords oldukça önemli bir mecradır. Bu reklam modelini kullanmaya başlamadan önce mutlaka Google Adwords ün kapısı çalınmalıdır. Buna ek olarak Display reklam modelinde e dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta ise “sıklık sınırı”dır. Bu alan reklamınızın gün içerisinde aynı kişiye kaç defa gösterilmesi gerektiğini belirler. Ve markanızı hedef kitlenize antipatik bir imaj sergilememesi adına mutlaka dikkate alınması gereken bir alandır. 

Mutlu Müşterilerimiz

BAŞARILI REFERANSLARIMIZ

Mutlu Müşteriler
Pilot Garage
Dressra Style
Tesbihane
Vivense
Memorial
Tudors
AC Klinik
Este Çapa
Özel Çapa Hastanesi
Quartus
Hobbymix
WHM Clinic
Kiki Riki
İsveç Klinik
EMPHAİR
Kr Akademi
Tech Turk
Evle
My Tortenland
Kariyer Meslek
Dr Güder
M7k
Estesie
Estego
Turkish Airlines
Ziraat Bankası
Mono Tıp Merkezi
Luis Bien