Teklif Al
Paketler
Whatsapp

Mobil Ağ Reklamları

Gelişen teknoloji ile birlikte reklamda hayli önemli bir yere sahip olan mobil reklamlar müşterilerinize kullandıkları telefonlar aracılığıyla farklı uygulamalarda doğrudan pazarlama ile gösterilen bir reklam modelidir.

Adwords için mobil reklamların görüntülenebileceği alan olarak da tanımlanır.  "mobil" cihazlar. Bunlar, akıllı telefonlar gibi daha küçük ekrana sahip ileri teknoloji mobil cihazları içerir.

Reklamlar mobil arama sonuçlarında, mobil cihazlar için optimize edilmiş web sitelerinde, YouTube'da ve hatta diğer mobil uygulamaların içinde gösterilir. ...

Mobil Ağ Reklamları

%80’e varan mobil kullanım oranlarını dikkate alırsak hedef kitlenizin çok büyük bir bölümünün artık mobilde yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ve bu oran her geçen gün ciddi bir artışla ilerlemekte. Bu kullanım oranlarına ayak uydurarak reklamlarınızı hızlı bir şekilde mobile taşımanızda fayda var. 

Formu doldurun, uzmanlarımız sizi arasın!

Yeni Dijital Devrin Reklam Teknolojisi 

Mobil cihaz kullanımındaki hızlı artışa markanızda ayak uydursun.Bu sayede mobildeki potansiyel müşterilerinize detaylı cihaz seçimi yaparak ulaşabilirsiniz. Artı olarak Hedef kitlenizin kullandığı mobil uygulamalarda da reklam vererek yüksek oranda dönüşüm elde edebilir. Nokta atışı erişimler sağlayabilirsiniz.

Mutlu Müşterilerimiz

BAŞARILI REFERANSLARIMIZ

Mutlu Müşteriler
Pilot Garage
Dressra Style
Tesbihane
Vivense
Memorial
Tudors
AC Klinik
Este Çapa
Özel Çapa Hastanesi
Quartus
Hobbymix
WHM Clinic
Kiki Riki
İsveç Klinik
EMPHAİR
Kr Akademi
Tech Turk
Evle
My Tortenland
Kariyer Meslek
Dr Güder
M7k
Estesie
Estego
Turkish Airlines
Ziraat Bankası
Mono Tıp Merkezi
Luis Bien