WEB TASARIM

Statik Web Sitesi

Statik Web Sitesi Nedir?

Statik web sitesi çok fazla revize yapmayacak belli kategorileri olan ve firmanız hakkında kısa bir tanıtım yapma olanağı sağlayan bir yazılımdır.Statik web sitesi firmanıza özel video ve görseller sunabilme imkanı sunmaktadır.

Statik web sitesi kurumsal site olarak da bilinmektedir.Belli periodlarla değişen bir içeriğiniz yoksa sitenize üye vb.aksiyonlar almak istemiyorsanız statik web sitesi tam firmanızın ihtiyacını karşılayacak bir yazılımdır.

Yazılım uzmanlarımız sizlere en doğru ve etkili hizmeti vermek için doğru bir optimizasyon ve etkili bir yazılım şekli benimsemiştir.

Kullanıcı web sitesi bünyesine her hangi bir bilgi, yorum yada yazı ekleyemez.İçerik yönetimi yazılım uzmanlarımıza aittir.Web yazılım uzmanlarımız yönetici panelinden gerekli içerikleri entegre ederler.Statik web sitesi genelde içeriği sabit olan çok fazla revize gerektirmeyen müşterilerimize önerimizdir.

Statik Web Sitesi Avantajları Nelerdir ?

  • Web sunucularında çok fazla özellik gerektirmez. ( Veri tabanı gerektirmez )
  • Hosting (barındırma) maliyetinin düşüktür.
  • Yazılım maliyetinin düşüktür.
  • Sitatik Web Tasarımlarında görsel uygulamalar ve içerik tasarımları dinamik web sistemlere göre kolay ve basittir.Bunun sonucunda görselliği bir hayli yüksek ve kaliteli bir web tasarım çeşididir.
  • Statik web siteleri  arama motorlarında ilk sayfada listelenmesinde daha öncü bir kodlama çeşidi olmasıdır ve bu konuda oldukça başarılı bir kodlama sistemidir..
  • Statik siteler spam almayan sitelerdir.