WEB TASARIM

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi Nedir?

E-Ticaret: İnternet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ve ya sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımlayacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonu diyebiliriz.E-Ticaret internet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ya da sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımlayacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonudur diyebiliriz.

Yazılımcılarımız etkili ve doğru yazılım tarzıyla web sitenizin arama motorlarında çok daha düşük maliyetlerle yer almalarına odaklı bir çalışma sistemi benimsemişlerdir.

E-Ticaret’te sektörünüz ile rekabet gücünüzün yüksek olması için sağlam bir alt yapı ile yazılmış ve  optimize edilmiş bir web sitesine ihtiyacınız vardır.Yazılım ekibimiz sizlere tamda arama motorlarında daha kolay ön plana çıkabilen doğru web siteleri kurgularlar.

 

İlteber Dİjital Performans Ajansı Google ile %100 uyumlu olması, yeni nesil tasarım ve kodlama kültürü ile inşa edilmiş oması, web 2.0 normlarında görsellerin kullanılması, sayfaların son derece hızlı açılması, tüm browserlerde standart görünmesi, Dünya Web Birliği Standartlarına (W3C) uygun olması, tamamen kolaylıkla yönetilebilir olması gibi nedenler e-ticaret paketlerimizin farkını açıkça ortaya koymaktadır.

E-Ticaret’in Avantajları Nedir?

  • Firmanın İnternet üzerinden müşterilerine ulaşabileceği 7/24 açık bir şubesi yani online dükkanı olur.
  • Elektronik ortamda alışveriş süreci hızlı gerçekleştiğinden zamandan tasarruf sağlanır.
  • İnternet ortamında ürün çeşitliliği için mekan sıkıntısı olmadığından, müşteriye daha fazla ürün çeşidi sunulabilir.
  • Müşteri kısa süre içinde pek çok ürünü inceleyebilir. Ürün kıyaslama imkanları daha geniştir.
  • Stok, ürün maliyeti, iş gücü, dükkan giderleri reel bir mağazaya oranla çok daha düşüktür.
  • Klasik bir mağaza sadece bulunduğu bölge içindeki müşteri potansiyeline hitap eder. Oysa e-ticaret firmaları için böyle bir sınırlandırma söz konusu değildir.
  • Her an yeni müşteri bulma imkanı yüksektir