GOOGLE REKLAM

Google Yeniden Pazarlama

Google Yeniden Pazarlama

Google Yeniden Pazarlama reklamları web sitenizi görüntülemiş olan hizmet veya ürününüz ile ilgilenmiş olan kullanıcıları sadık müşterilere dönüştürmenize yardımcı bir sistemdir.

Google adwords yöneticilerimiz web sitenizi ziyaret etmiş olan potansiyel müşterilerinizi görüntülü veya metin reklamları ile yeniden ulaşarak potansiyel müşterilerinizi sadık müşterilere dönüştürür.

Sepette ürün bırakan potansiyel müşterinizden sayfanızı sadece ziyaret eden müşterinize kadar bütün müşteri portföyünüze ulaşma imkanı sunuyoruz.Kullanıcıların web sitenizde bakmış olduğu ürünleri dinamik yeniden pazarla ile yeniden kullanıcıya hatırlatarak potansiyel müşteriyi sadık müşteriye dönüştürme aracı olarak kullanıyoruz.

Google Yeniden Pazarlama Reklamları nerede görünebilir?

Web sitenizi ziyaret etmiş olan kullanıcılar Google yeniden pazarlama aracı ile yeniden hedeflenir . Ziyaret etmiş olduğu milyonlarca web sitesinde google adwords uzmanlarımızın hedeflemeleri doğrultusunda kullanıcıya yeniden ulaşılarak sadık müşterilerinize dönmesi sağlanır.

Google Yeniden Pazarlamanın Avantajları

  • Müşterilerinize hizmet veya ürününüz ile en çok ihtiyaç duydukları zamanda kendinizi hatırlatma imkanı bulurusunuz.
  • Reklam Hedeflemeleriniz farklı müşteriler için farklı doğrultuda optimize edilir.Sepette ürün bırakan müşteri için ayrı web sayfanızı ziyaret eden müşteri için ayrı hedeflemeler yapabilirsiniz.
  • Büyük ölçekli reklamlar kullanıcılarınıza 2 milyonun üzerinde web sitede ulaşabilme imkanı sunuyoruz.
  • Gösterim için ödeme yapmazsınız sadece tıklama için ödeme yaparsınız.

Ücretlendirme

Google Yeniden Pazarlama reklamlarında uzmanlarımızın tanımlamış olduğu ücretlendirme şekli ile ücretlendirilirsiniz.Ücretlendirme bingösterim başına maliyet ve tıklama başına maliyet olarak ikiye ayrılmaktadır.

Reklamlarınızın ne kadar tıklama aldığını reklam dönüşümlerinizi haftalık ayrıntılı raporlamalar ile analiz etme imkanı sunuyoruz. Orjinal Google Adwords Paneli ile reklamlarınızın kontrolünde sizede rol veriyoruz.%100 güvenilir reklam verme ayrıcalığı sunuyoruz.İstediğiniz bütçe tutarı ile reklamlarına başlama ayrıcalığı sunuyoruz.

Ücretlendime

Google Arama Ağı Reklamlarında ücretlendirme kullanıcı sizin reklamlarınıza tıkladığında tıklama başı maliyet kadar ücretlendirilirsiniz.

Raporlama

Google Arama Ağı Reklamlarında google adwords uzmanlarımız sizler için haftalık ve aylık periyotlar halinde reklamlarınız almış olduğu trafik ve dönüşüm oranlarını sizlerle paylaşır.Reklam dönüşümleriniz artırmaya yönelik toplantılar ve çalışmalar yaparak dönüşüm oranlarınızı yükseltmek için alınması gereken önlemleri veya  yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgilendirmelerini yaparlar.

Orjinal Google Adwords Paneli ile reklamlarınızın kontrolünde sizede rol veriyoruz.%100 güvenilir reklam verme ayrıcalığı sunuyoruz.