GOOGLE REKLAM

Gmail Sponsored Search GSP

Gmail Sponsored Search(GSP) Gmail Reklamları

Gmail reklamları, Gmail'de kullanıcıların sekmelerinin en üstünde bulunan genişletilebilir reklamlardır. Gmail reklamları, bir tıklamayla genişleyerek video ve resim içerebilen e-posta boyutlu reklamlara dönüşebilir ve çeşitli reklamcılık hedeflerine ulaşmak için kullanılabilir.Bir kullanıcı reklamı genişlettikten sonra içeriğe yapılan tüm tıklamalar ücretsizdir.

İlteber Dijital Performans Ajansı ile doğru optimizasyonlarla doğru kullanıcılara erişim sağlayın.

Reklamlar nerede görünebilir?

Gmail reklamları ile  hedeflenen kullanıcı kitlesinin tanıtımlar sekmesinde renklendirilmiş olarak ve e-postaların var okunduğu sayfadaki sağ panelde veya sağ üst köşede yer alır.Kullanıcı reklama tıkladığında ise okuma panelinde reklamınız görüntülenir..Kullanıcı reklamları kaydetmek istediğinde ise reklamları kaydedebilir.

Gmail Reklamlarının Avantajları

Gmail reklamlarında reklamlarınız gösterim aldığında ücretlendirilme yapılmaz sadece tıklama aldığında tıklama başına maliyet olarak ücretlendirilirsiniz.

Reklamlarınızı 30 günde en fazla 10 defa gösteririz.

Gmail reklamlarında hedefleme seçenekleri çok gelişmiştir.Doğru kitlelere ulaşarak doğru reklamlarla boş tıklamaları engelleriz.

Domain uzantısı hedefleme seçeneği ile rakiplerinizden mail alan kullanıcılara Google Adwords Reklamlarının bir parçası olan Gmail reklamları ile ulaşabilir rakiplerinizin müşterilerini hedefleyebiliriz bu sayede potansiyel müşterilerinizde artış sağlarız.Uzmanlarımız negatif  listeler oluşturularak reklamlarınızı görmesini istemediğiniz site uzantılarının reklamlarınızı görmesini engellerek doğru reklamlar sağlar.

Anahtar Kelime Hedefleme ile kullanıcıların son kullandıkları 300 aktif e-postalarında geçen kelimelere göre optimizasyonlar yaparız.

İlgi Alanına Göre Hedefleme google adwords uzmanlarımız  kullanıcıların gmail kullanımı ve ilgi alanına giren web sitelerini tespit ederek gmail reklamlarındagerekli optimizasyonları sağlar.Bu sayede kullanıcıların ilgisini çekmeyecek ilgi alanına girmeyecek gmail reklamlarının ve boşa maliyetin önüne geçilmiş oluruz.

IP Tabanlı Coğrafi Hedefleme google adwords uzmanlarımız sağladıkları optimizasyon ile kullanıcıların  eyalet,şehir ve konumlarına göre gmail reklamları gösterilebilir.