GOOGLE REKLAM

Google Reklam

Google Reklamları

Google arama ağı reklamları, google arama sonuçlarında üst ve sağ alanda çıkan reklamlardır. Google arama ağı reklamlarının en büyük özelliği sektörünüz veya ürününüzle ilgili anahtar kelimelerde reklamlarınızın gösterilmesi ve böylelikle alakasız reklam gösterimleri ve tıklamaları için ücret ödememenizdir.

Google arama ağı reklamlarının öne çıkan bir diğer özelliği ise zaten ürün veya hizmetlerinizi arayan satın alma potansiyeline sahip müşterilere reklamlarınız gösterilir ve geri dönüşüm oranı geleneksel reklamcılık modellerine göre çok daha yüksektir.

Arama ağı reklamlarında tıklama başına ücret ödersiniz, yani sitenizi ziyaret etmeyen potansiyel müşteriler için ücret ödemezsiniz.

İlteber Ajans müşterilerine orjinal google adwords paneli vermektedir ve tamamen dürüst iş anlayışını benimsemektedir. Bir çok ajans paravan paneller aracılığıyla tıklama başı maliyetler ile oynamakta ve gerçekte çok daha düşük olan tıklama başı maliyetleri müşterilerine daha yükse olarak göstermektedir. Orjianl google adwords panelinizinde her tıklama için ne kadar harcadığınızı reklamlarınızın ne kadar gösterim ve tıklama aldığını tamamen şeffaf olarak inceleyebilirsiniz.

Mükemmel Optimizasyon Maksimum Dönüşüm

İlteber Dijital olarak size maksimum dönüşüm vaadediyoruz çünkü biz sistemin gerçekte nasıl çalıştığını biliyoruz. Reklam aç, para al mantığının dışında her reklam kampanyası için planlama yapıyor gerekli geri dönüşüm araçlarını kullanıyoru ve topladığımız verilere göre reklamlarınızı yeniden yeniden en iyi dönüşümü elde edene dek kurguluyoruz.

Google Reklamlarında bütçeyi siz belirlersiniz.Uzman ekibimiz doğru ve etkili reklam kurguları yüksek kalite puanları ile tıklama başı maliyetlerinizi minimuma düşürür.