FACEBOOK REKLAM

Facebook Website Reklamı

Facebook Websitesi Reklamı

Facebook Website Reklamı sitenize gelen trafiğinizin  az olduğunu düşünüyor yada doğru kitleye ulaştığınızı düşünmüyorsanız facebook reklamları sizin bu ihtiyacınızı karşılayacak potansiyele sahiptir.1,4 milyardan fazla insan kendileri için önemli olan şeylerle bağlantı kurmak için Facebook'u kullanıyor ve 900 milyondan fazlası Facebook'u her gün ziyaret ediyor.Bir Facebook Reklamı yayınladığınızda, reklamınızı görecek hedef kitleleri konum, yaş, ilgi alanları ve diğer özelliklere göre uzman ekibimiz doğru hedeflemeler yaparak doğru kullanıcılara ulaşır.  Facebook reklamları ile web sitenizin performansını artırabilirsiniz.Doğru hedef kitle ile  doğru kişilere doğru zamanda doğru reklamları sunarız.

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların yeniden facebook üzerinden hedeflenmesini sağlayarak hem web sitenize trafik sağlarız hemde dönüşüm oranlarınızın artmasını sağlayalım.

Facebook Websitesi Reklamı Nerede Gösterilir?

Facebook Website Reklamları hedeflemiş olduğumuz kitlenin haber kaynakları sayfasında görüntülenecektir.

Facebook Websitesi Reklamlarının Avantajları

  • İnternet sitenizden Özel Hedef Kitle hedeflemesi ile internet sitesinize yerleştirilen  Facebook pikselini kullanarak internet sitesini ziyaret eden kişilere Facebook'tan erişmeyi sağlayarak hem web sitenizin trafiğini artıralım hemde dönüşüm oranlarını artıralım .
  • 900 milyondan fazlası Facebook'u her gün ziyaret ediyor.Hedef kitlenizin artmasına olanak tanıyın.
  • Bir Facebook Reklamı yayınlandiğinda, reklamları  görecek hedef kitleleri konum, yaş, ilgi alanları ve diğer özelliklere göre hedefleriz.
  • Facebook Web Sitesi Reklamları ile Doğru kiteleye doğru reklam gösterimi.
  • Facebook Web Sitesi Reklamları ile hedef kitlenize ulaşalım.
  • Facebook Web Sitesi Reklamları ile marka bilinirliğini arttıralım.
  • Facebook Web Sitesi Reklamları ile web sitelerinin trafiğini  arttıralım.
  • Facebook Web Sitesi Reklamları ile fan ya da beğeni sayısını  arttıralım.
  • Ülke veya Şehir,Yaş,Cinsiyet,Anahtar Kelime,Eğitim Düzeyi,Çalıştığı İş yeri,İlişki Durumu,İlgilendiği Cinsiyet,Bildiği Diller gibi filitrelemelerle sayfanızı beğenmesi mümkün olmayan ilgi alanına giremediğiniz kullanıcılara reklamlarınızın gösterilemesini uzmanlarımız engeller.
  • Facebook Web Sitesi Reklamları ile sayfa beğeni sayısının arttırılması

Facebook Websitesi Reklamlarında Ücretlendirme

Facebook Websitesi Reklamlarında Ücretlendirme hedeflemiş olduğunuz kullanıcı kitlesi reklamlarınıza tıkladıktan sonra tıklama başına ücretlendirme yapılır.

Facebook Websitesi  Reklamlarında  Raporlama

Uzmanlarımız tarafından haftalık ve aylık olarak reklamlarınızın raporlamaları sizlere yönlendirilir.Yapılan toplantılarda reklamlarınızdan daha fazla dönüşüm almanıza odaklı olarak değerlendirmeler yapılır ve reklamlarınıza uygulanır.