ARAMA MOTORU OPTIMIZASYONU (SEO)

SEM Nedir?

Sem Nedir?

SEM ise Search Engine Marketing kelimelerinin kısaltmasıdır. Türkçesi “Arama Motoru Pazarlamacılığı” dır.Google arama motorunda kullanıcıların sizin sektörünüz ile alakalı yapmış oldukları aramalar sonucunda sağlamış olduğunuz ürün veya hizmeti potansiyel müşterilerinizin size ulaşmasını sağlayan etklili bir araçtır.Uzman ekibimiz sizin reklamlarınızın doğru kitlelere ulaşmasını  sağlar.SEM dijital medya pazarlamasında etkili bir yöntemdir.Sizin hizmet veya ürününüzü arayan potansiyel müşterilerinize Google arama moturunda ilk sayfada en üst sıralarda reklamlarınızın yer almasını sağlar.Bu çok etkili bir yöntem olmasına karşın SEO stratejisi ile birlikte kullanıldığında çok daha yüksek dönüşümler elde edilecektir.

SEM Reklamları Nerede Görünebilir?

Sem reklamları Google arama motorunda ilk sayfada ilk üç sırada sponsorlu reklamlar kısmında yer almaktadır.

SEM’in Avantajları Nedir?

Sem reklamlarının en büyük avantajı firmalara ve şirketlere marka değeri katmasıdır.Kullanıcılar sizin hizmet veya ürününüze ihtiyaç duydukları arayış  halinde oldukları zamanda uzman ekibimiz doğru optimizasyonla  SEM hizmetinden sizlerin düşük maliyetlerle ulaşmanızı sağlar.Demografik hedeflemeler sunarız ve doğru reklamı doğru kitleye gösteririz.

Coğrafi  hedeflemelerle müşteri skalanızı geliştirmenizi sağlarız.

Reklamlarınız bin gösterim başına maliyet ve tıklama başına maliyet olarak iki şekilde ücretlendirilebilir.

Tıklama almadığı sürece ödeme yapmazsınız.

Bütçenizi siz belirlersiniz.

Ölçülebilir reklamlardır.

Ücretlendime

Tıklama başına maliyet veya bin gösterim başına maliyet olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Hemen Teklif Alın !

Raporlama

SEM Reklamlarına yön verecek reklam performansı,maliyet ,kullanıcı davranışları ve dönüşümleri değerlendirerek kapsamlı analizler oluştururuz.

Uzmanlarımız tarafından haftalık ve aylık olarak reklamlarınızın raporlamaları sizlere yönlendirilir.Yapılan toplantılarda reklamlarınızdan daha fazla dönüşüm almanıza odaklı olarak değerlendirmeler yapılır ve reklamlarınıza uygulanır.